Reklama

Codzienna ochrona przeciwsłoneczna, której nie czuć, ale która działa? Our Lightest to nowa definicja SPF od Resibo – ultralekki krem, który błyskawicznie się wchłania i chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB niczym niewidzialna tarcza. Nowoczesne filtry przeciwsłoneczne zapobiegają fotostarzeniu, a pielęgnujące składniki aktywne intensywnie nawilżają i dostarczają skórze solidną dawkę antyoksydantów. Krem świetnie sprawdzi się pod makijaż.

Reklama
fot. Dorota Szulc 3

To premiera, która jest spełnieniem moich zawodowych marzeń o Resibo. Stworzyliśmy produkt, który jest odzwierciedleniem mojej wizji idealnej pielęgnacji – ultralekki, skuteczny i niesamowicie przyjemny w użyciu – mówi Ewelina Kwit-Betlej, właścicielka Resibo.

Ochrona. Pielęgnacja. Antyoksydacja

Krem, który chroni, ale też pielęgnuje i dostarcza antyoksydantów – to rzadkość na rynku. Our Lightest SPF 50 zawiera hydrolat z białej herbaty (3%), który działa oczyszczająco i pomaga skórze walczyć ze stresem oksydacyjnym, a ekstrakt z owoców goji (2%) dostarcza jej cennych składników odżywczych, wspomaga syntezę kolagenu, poprawia elastyczność skóry i przyspiesza jej regenerację.

Kampania

Our Lightest debiutuje w wyjątkowej kampanii, w którą Resibo zaangażowało m.in. dwie niezwykłe artystki – fotografkę Dorotę Szulc i modelkę Kamilę Szczawińską. Ich wrażliwość na piękno i autentyczność doskonale odzwierciedla filozofię marki. Klimatyczne zdjęcia powstały na słonecznej Malcie.

fot. Dorota Szulc 2
Reklama

To jednak nie koniec artystycznych akcentów w tej kampanii – autorką ilustracji na opakowaniu kremu jest Pola Augustynowicz, która zaprojektowała również motywy na bambusowej apaszce, dołączonej do limitowanego zestawu premierowego Our Lightest. Krem można dostać na resibo.pl.

Reklama
Reklama
Reklama
Loading...